След поредица от загуби „Несебър” спечели точка от „Лудогорец 2”

Гостите откриха резултата в края на първото полувреме. Точен беще Росен Иванов в 45 мин за 0:1. Опитите на домакините да изравнят се увенчаха с успех.

В 81 мин. домакините изравниха чрез Никола Гавов, а 6мин. по-късно останаха с човек по-малко, след като техен футболист беше изгонен с червен картон.

Логично последва натиск на разградчани, които вкараха второ попадение в първата минута на добавеното време, когато точен беше Димитър Илиев.

Гостите вече се виждаха победители, но в 93 мин. Тодор Петров зарадва привържениците в „Несебър”, с което осигури точката на своя тим.

По този начин футболистите на „Несебър” прекъснаха серията си от седем поредни загуби, но все пак остават в опасната зона на класирането със своите 7 точки на 18 място.

На 28 септември „Несебър” гостува на „Монтана 1921”.