Четвърта загуба на „Несебър” във Втора професионална лига

„Несебър” загуби при гостуването си срещу „Фратрия” – Бенковски.На стадиона в Албена единствения гол в морското дерби отбеляза Денислав Ангелов в 35 мин.

Домакините изцяло контролираха събитията на терена през първото полувреме, докато след почивката, успокоени и от гола аванс, предоставиха инициативата на съперника, но продължиха да търсят добри възможности на контраатака. Важна роля за съхраняване на победното 1:0 изигра и вратарят на „Фратрия” Георги Китанов, който спаси дузпата в 75 мин.

След тази победа „Фратрия” събира в актива си 8 точки и към момента е 9-и в класирането с актив от 8 точки, докато „Несебър” е на незавидната 15-а позиция с актив от 6 точки.

В следващия кръг на 1 септември „Несебър” приема дубъла на „ЦСКА – София”.