„Несебър” с пет гола още за първото полувреме

„Несебър” вкара пет гола на „Созопол” още през първото полувреме.Домакините поведоха с 1:0 с гол на Гавов в 7 мин.В 11 мин. Кристиян Парашкевов засече неспасяемо с глава центриране от корнер за 2:0. В 16 мин домакините оформиха класиката в резултата след като Никола Гелин получи пас във вратарското поле и без проблеми засече в мрежата за 3:0.

В 33 мин. Гавов удвои гола си за 4:0, а в 39 мин. Валентин Сливов оформи резултата за 5:0 през първото полувреме. След почивката, футболистите на „Несебър” намалиха оборотите и мача се доигра.

Във временното гласуване на Югоизточна трета лига„Спартак 1947” – Пловдив е на първо място с 83 т. , „Саяна”- Хасково е на второ място с 81 т., а „Несебър” е на трето място с 80 т.

На 11 май „Несебър” гостува на „Берое 2” – Стара Загора.