След трето равенство „Несебър” вече е на трето място

„Несебър” завърши 1:1 с гостуващия „Гигант” -Съединение. Срещата бе от 29 кръг на Югоизточната Трета лига. Равновесието на терена се запази до средата на първото полувреме.

После домакините взеха превес. Секунди преди почивката Иван Стоянов откри за тях с глава след центриране от фаул. И втората част започна равностойно. В 73 мин. Георги Мавродиев открадна топката и стреля за 1:1.

Заредиха атака след атака към двете врати. Нуретин Пюскюлю не уцели вратата на „Гигант” след удар с глава. Отсреща Мавродиев стреля в гредата. Накрая съотборника му Роберто Щилянов също пропусна да вкара.

По този начин след трите равенства с: „Димиторвград 1947”, „Секирово” и „Гигант” „Несебър” е на трето място.

На 17 април „Несебър” гостува на „Асеновец” в Асеновград.