„Локомотив -2” –Пд започна по график, а след това се дерайлира по коловоза на „Несебър”

Дублиращият „Локомонив 1926” – Пловдив започна по графика на мача и гостите поведоха с 1:0 в 5 мин.Това се случи след ката стражът на „Несебър” Мартин Каишев направи изключително груба грешка и при опита си да изрита топката, тя се срещна с крака на Божидар Костадинов, който се възползва и я вкара в мрежата.

Двубоят на терена в Каблешково бе оспорван, и въпреки това до почивката нямаше повече попадения, но след това развръзката бе налице.

В началото на второто полувреме на „Локомотив” му „ избяга” нормалния график и дерайлира по коловоза пред „Несебър”.Към дерайлирането приноси бившият футболист на „Берое” Никола Гавов, който изравни резултата в 53 мин.

Дерайлирането се почувства и в 60 мин. когато съдията Димо Димов свири дузпа за „Несебър”, реализирана от Никола Гелин, привлечен наскоро от „Ботев”-Пловдив.

Главен съдия на двубоя бе Димо Димов от Сливен , а негови асистенти бяха
Станимир Трифонов – Сливен и Стоян Зафиров – Ямбол.4-ти съдия бе Жельо Ненчев – Бургас,а делегат: Данаил Димитров – Сливен.

С тази победа „Несебър” е лидер в класирането с 62 точки, а в следващия мач ще гостува на „Димитровград 1947”.