„Несебър” се наложи убедително срещу „Родопа”

Първи до гола стигнаха домакините от „Родопа” в 7 мин., когато Кутев бе точен след изпълнение на дузпа.

Отговорът на „Несебър” обаче не закъсня и само след минута успяха да изравнят с гол на Сливов.

В 34 мин. капитанът на „Родопа” Теодор Стефанов изпълни много опасен пряк свободен удар, като топката се удари в долния край на дясната греда на Мартин Каишев.

Последваха няколко статични положения за тима воден от ст.треньора на „Несебър” Николай Жечев, при които неговите футболисти съумяха да се възползват и отбележат три попадения, съответно в: 38, 43 и 48 мин., дело на Гавов, Янев и Стоянов.

През второто полувреме домакините играха добре, но успяха да върнат само един гол за крайното 2:4. Голът бе дело на Стефанов от пряк свободен удар в 67 мин.

Отборът на „Несебър” е с 43 т. на трето място зад „Спартак”- Пловдив с 46 т.В последния отложен мач „Несебър” приема „Сокол”- Марково на 29 ноември от 14,30 ч. на Градския стадион.