„Несебър” разгроми „Берое II”- Стара Загора със 7:1

До почивката домакините имаха аванс от 3:0 в резултата и убиха интригата още отрано.В 17 мин. Тодор Петров засече с глава центриране от корнер и даде аванс на „Несебър”. Три минути след това Виктор Янев удвои, след като бе намерен в малкото наказателно поле.В 31 мин. Никола Гавов направи преднината на домакините класическа.

В 49 мин. с удар от няколко метра Виктор Янев покачи на 4:0, а в 55 мин. отново той бе точен, за да оформи хеттрика си, след като вкара с глава от близка дистанция.В 69 мин. Николай Дросев направи 6:0, след като бе намерен на празна врата.Накрая Валентин Сливов покачи на 7:0 в 72-ата минута.Едва тогава гостите стигнаха за почетен гол, който бе дело на Али Ахмед 85 мин.