„Несебър” преодоля и „Созопол”

Отборът на „Несебър” преодоля „Созопол” в Созопол с 2:1.Резултатът бе открит от Виктор Янев от дузпа в 28 мин. Нарушението в наказателното поле бе срещу него от Станослав Митов.

В 47 мин. Виктор Янев вкара втория гол след шут от воле, а в 60 мин. бе отменен гол на Несебър заради засада. Десет минути по-късно Маджаров получи червен картон за удар без топка по Келеши.

На няколко пъти през второто полувреме напрежението ескалира, като имаше сериозно бутане между футболистите на двата отбора. Възникнаха и сериозни претенции към съдийството, а главният арбитър най-меко казано озадачи с някои отсъждания и критерия си при сравнително идентични ситуации.

Във втората минута на продължението Трендафилов намали, като в крайна сметка мачът завърши 2:1 за гостите.

В следващия мач на 28 октомври „Несебър” приема „Берое 2”- Стара Загора.