„Несебър” победи безпроблемно „Карнобат” с 3:1

Продължаваме да се борим с многото кадрови проблеми.Трудно ще съберем боеспособен състав. Съперникът едва ли има друга цел, освен да спечели мача.Но не отиваме като обречени.В крайна сметка с какъвто и отбор да излезем, ще се опитаме да се противопоставим, каза преди мача треньора на „Карнобат” Пламен Димитров.

„Карнобат” се противопоставяше, но до десетата минута, когато Георги Маджаров отбеляза първия гол. След това Маджаров покачи резултата с 2:0 в 18 мин.

В началото на второто полувреме Яни Николов от „Карнобат” отбеляза прекрасен гол от наказателен удар за 2:1.След това започна канонада от удари отразени от вратаря на „Карнобат”, докато се стигна до дузпа в 70 мин., а Виктор Янев реализира гола за окончателния резултат 3:1.

На 26 август „Несебър” гостува в Казанлък с „Розова долина”