„Несебър” затвърди лидерската си позиция

Отборът на „Несебър” победи „Сокол” – Марково с 4:0 и затвърди лидерската си позиция.

Двубоят е от 30 кръг на Югоизточната трета лига. Тотално надмощие на домакините, които решиха всичко само за десет минути в началото на мача.

Виктор Янев откри резултата с глава след центриране в 5 мин. След още толкова време голмайсторът – водач Трайо Грозев удвои резултата.Той вкара и с шут в движение в 15 мин. Валентин Сливов реализира четвъртото попадение в 84 мин.

В този кръг „Черноморец 1919” победи „Загорец”– Нова Загора с 1:0, а „Гигант”-Съединение се наложи над „Карнобат” с 2:0.

Във временното класиране на Югоизточната трета лига „Несебър” затвърди лидерската си позиция с 69 т., „Гигант” е с 67 т., а „Черноморец 1919” е с 62 т.

В следващия кръг на 22 април „Несебър” приема „Ямбол 1915” в Градския си стадион от 17 ч.