„Несебър” продължава да води временното класиране в Югоизточната трета лига

„Несебър” се наложи с 4:2 над „Атлетик” – Куклен. Николай Дросев откри резултата в 10 мин. в началото на първото полувреме. В 35 мин. вратарят на гостите Витанов даде пас на Станимир Димитров и той изравни, след грешка в отбраната на домакините. Секунди преди почивката Иван Стоянов отново даде преднина на „Несебър”.

Михаил Камберски от „Атлетик” заличи пасива в средата на втората част. Домакините обаче доминираха изцяло до края на мача. Малко след това започнаха минутите на Кристиян Парашкевов. Той се разписа в 70 мин. и 85 мин. за окончателното 4:2. Така „Несебър” продължава да води във временното класиране на Югоизточната трета лига.

„Несебър” е с 54 т. и голова разлика 55-23, „Гигант” – Съединение е с 53 т., 43-17, а „Черноморец 1919” също е с 53 т., 53-11.В следващия кръг на 25 март „Несебър” гостува на последния в класирането „Верея” – Стара Загора. Трайо Грозев от „Несебър” е голмайстор в класирането с 24 гола.