Голмайсторът Грозев откри резултата, пропусна дузпа, а накрая мачът завърши с реми

Лидерът в Югоизточната Трета Лига – „Несебър” завърши 3:3 с „Борислав 2009” – Първомай в първия мач от 22-ия кръг на шампионата. Това ще позволи на преследвачите „Гигант”- Съединение и „Черноморец”-Бургас да скъсят дистанцията при победи в домакинствата си.

На полувремето домакините водеха с 2:1, но през втората част гостите с героични усилия успяха да стигнат до точката.

Трайо Грозев откри головата им сметка, а Николай Костов удвои за домакините. Последваха пропуски пред първомайската врата. Секунди преди почивката обаче капитана на гостите Никола Данчев намали на 2:1. През втората част първомайци стигнаха до пълен обрат. Християн Момчилов изравни, а Иван Аврамов се разписа за 2:3.

След негативния резултат домакините се хвърлиха на щурм. Заредиха се офанзива след офанзива. Грозев пропусна да вкара дузпа. Нуретин Пюскюлю пък тресна гредата. Едва в последните секунди на даденото от съдията продължение, влезлия като резерва Виктор Янев изравни за окончателното 3:3.

„Несебър” – „Борислав 2009” – Първомай 3: 3 /2:1/[1:0 Трайо Грозев 16′, 2:0 Николай Костов 22′, 2:1 Никола Данчев 34′,2:2 Християн Момчилов 51′, 2:3 Иван Аврамов 55′, 3:3 Виктор Янев 90’+5′]

Несебър има 51 точки и е лидер в класирането, докато Борислав 2009” е на 17-о място с 18 точки.На 11 март от 15 ч. „Несебър” приема на Градския стадион „Локомотив 1926 II” – Пловдив.