Гол след гол, голеада с 8 гола в Несебър „Несебър” – „Берое 2” 8:0

Голеадата в Несебър започна с първия гол на голмайстора ни Трайо Грозев в 32 мин. Шест минути по-късно Коста Далев покачи на 2:0. Първото полувреме се оформи с голове на Грозев 41 мин. и Хидает Хюсеин в 43  мин.

След паузата картината се дооформи с още 4 гола. Хюсеин вкара петия гол в 62  мин. Малко по-късно Николай Костов отбеляза от статично положение за 6:0. В 81 мин. Грозев оформи хеттрика си, а последното попадение бе дело на Симеон Баев.

Целият отбор се организира да подава по най-добрия начин за най-ефективните голове. Мачът се превърна в спектакъл, резултатът стана внушителен, а с трите си поредни  попадения  Грозев оглави класацията с 21 гола в Югоизточна  В група.

Отборът на „Несебър” вече има 40 т. с голова разлика 42:15 и във временното класиране е едноличен лидер. „Гигант” – Съединение е на второ място с 37 т., а „Розова долина ”-Казанлък е на трето място с 36 т.

В следващия мач – на 19 ноември  „Несебър” гостува в Карлово на „Левски”.