Отборът на „Несебър” се наложи над „Саяна” – Хасково с 1:0

Отборът на „Несебър” успя да се наложи над „Саяна” с 1:0. През първото полувреме и домакините и гостите показаха интересен мач с поредица от сполучливи удари.И двамата вратари пазеха мрежата на вратата „ суха”. Топката се удари и в напречната греда на „Саяна”.Все пак в 45 мин. на полувремето „Несебър” успя да открие резултата след гол на голмайстора ни Трайо Грозев.

През втората част на полувремето головите положения протекоха оспорвани. Главният съдия издигна и половин дузина жълти картони, но до нов гол не се стигна.

Със спечелените нови три точки отборът продължава да лидер в Югоизточната Трета лига. „Несебър” има актив от 31 точки. На второ място е „Гигант”-Съединение с 30 т., а „Черноморец 1919” с 29 точки в актива си.

Голмайсторът ни Трайо Грозев е и водач пред голмайсторите с 17 гола. В следващия кръг в Бургас от 16 ч. на 26 октомври „Черноморец 1919” приема „Несебър” .