Отборът на „Несебър” може да вкара, колкото си иска

Футболистите на „Несебър” показаха, че могат да вкарват, колкото си искат.Деветте гола бяха най-малкото, пропуските на домакините също не липсваха, а имаше и още три греди към вратата на „Димитровград 1947”.

На полувремето „Несебър” имаше преднина от 2:0 след попаденията на Коста Далев и на Николай Дросев.

След почивката Николай Костов и Цветомир Цонков вкараха още два гола, а с петия гол се отчете Трайо Грозев. Още едно попадение добави Николай Дросев.

Капитанът Николай Костов също се разписа, след като Николай Дросев бе съборен зад дъгата на наказателното поле. За димитровградчани двете попадения бяха дело на Марио Йовов.

В последния 34-и кръг „Несебър” гостува срещу „Загорец” в Нова Загора. „ Несебър”: 1.Марио Исаков,, 2.Коста Далев, 3.Иван Стоянов, 4.Тодор Петров, 6.Генчо Далев, 13.Георги Тузаков, 10.Хидает Хюсеин, 8.Михаил Георгиев, 9.Трайо Грозев, 14.Николай Дросев, 18. Виктор Кунев