ОФК“Несебър“ се наложи убедително над „Атлетик” – Куклен с 4:1

Отборът на „Несебър” разигра голеада пред кукленци

Голеадата на мача започна по-късно. Макар, че още в 21 мин. отборът на „Несебър” поведе в резултата с гол на Николай Дросев, кукленци изравниха резултата своевременно в 22 мин. за 1:1. Последваха контраатаки на гостите и само благодарение на несебърския вратар, отразил няколко гола, почивката на двата отбора завършиха наравно в края на първата част.

През второто полувреме обаче несебърските футболисти разиграха голеадата, изпълнена с три безответни гола. Голмайсторите бяха дело на: капитана на отбора Николай Костов от дузпа, легендата 38-годишният Трайо Грозев и Виктор Янев.

В класирането на Югоизточната В група „Несебър” е на 14 място с 19 т.На 26 февруари отборът гостува в Крумовград на лидера „Крумовград 2005”, а на 5 март приема „Берое II”-Стара Заго на Градския стадион – Несебър.